Zorgen voor meer Uptime zodat ROI stijgt

 Actra B.V. werd zowat 40 jaar geleden Importeur/Distributeur van kwalitatief hoogwaardige aandrijfcomponenten die hun toepassing vonden in industrie en machinebouw.  We evolueerden steeds mee en investeerden in opslagruimte en computersystemen. 

Maar we ervaarden dat er meer nodig was dan alleen maar leveren van de juiste componenten.
Aandrijf technische problemen oplossen met behulp van  hoogwaardige aandrijfcomponenten voor industrie, utiliteit, overheid, semi – overheid, machinebouw, en industriële dienstverleners.

Bovendien werden we steeds meer gevraagd hoe we konden zorgen dat machines langer en beter konden werken en hun levensduur verlengen

Vandaag zorgen wij ervoor dat  productieprocessen optimaal functioneren en op het juiste moment het gepaste onderhoud kan gedaan worden.

Onze medewerkers zijn enthousiast en gestimuleerd om bij te leren en met creatieve oplossingen te komen.

Onze uitdaging realiseren …

 Wij hebben hiervoor 4 elementen waar wij mee ondersteunen ,tijd, inspanning  kosten en risico’s verminderen.

Om dit te realiseren ondersteunen wij klanten met betrouwbare producten, degelijke voorraden, logistieke en technische ondersteuning.

Maar alles draait om mensen daar doen we het voor

Sales

Alexander van Bendegem : Senior Sales Advisor

Alexander van Bendegem

Senior Sales Advisor

alexander@actra.nl
Raymond Averson : Sales Advisor

Raymond Averson

Sales Advisor

raymond@actra.nl
Marthijn Klaassen : Junior Sales Advisor

Marthijn Klaassen

Junior Sales Advisor

marthijn@actra.nl

Back office

Wim Mooij : Senior Technical Advisor

Wim Mooij

Senior Technical Advisor

wim@actra.nl
Alexander van Keulen : Logistics & Sales / Junior Technical Advisor

Alexander van Keulen

Logistics & Sales / Junior Technical Advisor

alexandervk@actra.nl
Arne – Jan Hiddinga : Logistics & Purchase / Technical Advisor

Arne – Jan Hiddinga

Logistics & Purchase / Technical Advisor

arne-jan@actra.nl
Charlotte van Keulen : Managementteam-lid

Charlotte van Keulen

Managementteam-lid

charlotte@actra.nl

Of neem direct contact met ons
033 422 58 22

Op de hoogte blijven?