ACTRA

Al decennia lang is Actra B.V.  Importeur/Distributeur van kwalitatief hoogwaardige aandrijfcomponenten die hun toepassing vinden in industrie en machinebouw. In het bijzonder daar waar hoge eisen gesteld worden aan de kwaliteit, de stand tijd en functioneringsbetrouwbaarheid worden onze componenten ingezet. Levering van Electro mechanische aandrijfcomponenten met een goede klantvriendelijke service en professionele adviezen, dat is ons specialisme. Wij zorgen ervoor dat uw productieprocessen optimaal functioneren en leveren de juiste componenten op het juiste moment tegen marktconforme prijzen. Dat is waar het bij ons dagelijks om draait. Uitgerust met moderne technieken en hulpmiddelen zijn wij elke dag bezig om zowel u als onze doelstellingen te realiseren. Aandrijf technische problemen oplossen met behulp van onze hoogwaardige aandrijfcomponenten voor industrie, utiliteit, overheid, semi – overheid, machinebouw, en industriële dienstverleners. Gekwalificeerd personeel met creatieve oplossingen en gevoel voor de wensen van de Klant vormen onze kracht.  

 

Slideshow Actra
Magazijn Actra

Kenmerken voor onze dienstverlening zijn:

  • Kwaliteit: degelijke aandrijfcomponenten, duidelijke offertes en afspraken, haalbare de leverdata en heldere processen.
  • Kennis: Goed opgeleid en ervaren medewerkers die werken volgens de laatste stand van de techniek.
  • Klantgericht: initiatiefrijke, creatieve en communicatief vaardige medewerkers met professionele en persoonlijke aandacht die de wensen van de Klant centraal stellen.
  • Kracht van samenwerking: Samenwerking zorgt ervoor dat de som groter is dan de afzonderlijke som der delen.

Samenwerking haalt het beste uit Klanten, andere disciplines en ons naar boven!

Visie: De visie van Actra B.V. is het ontzorgen van klanten. Het voor bedrijven zijn van toegevoegde waarde. De Focus gericht op de industriële markt door het verrichten van handelsactiviteiten en technische advies te geven indien gewenst.

Missie: De missie van Actra B.V.  is het voldoen aan de verwachtingspatroon van klanten, door een marktconform tarief (prijs/kwaliteitsverhouding) en oplossingsgericht mee te denken indien gewenst.

Het Actra team

Alexander van Bendegem

Senior Sales Advisor
alexander@actra.nl

Raymond Averson

Sales Advisor
raymond@actra.nl

Marthijn Klaassen

Junior Sales Advisor
marthijn@actra.nl

Stagiaires

Sales
info@actra.nl

Charlotte van Keulen

Managementteam-lid
charlotte@actra.nl

Marjan van Keulen

Administratie
mkeulen@actra.nl

Alexander van Keulen

Logistics & Sales / Junior Technical Advisor
alexandervk@actra.nl

Wim Mooij

Senior Technical Advisor
wim@actra.nl

Arne – Jan Hiddinga

Logistics & Purchase / Technical Advisor
arne-jan@actra.nl

Marie-Louise van Keulen

Marketing & Communicatie
marie-louise@actra.nl

Dominique van Keulen

Magazijnmedewerker
info@actra.nl

Stagiares

Marketing
info@actra.nl

Contact

Wij willen graag met u in gesprek zijn…   Maak een afspraak




Op de hoogte blijven?